You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Brýle
Brýle "30"

89 Kč

Brýle ve tvaru 30. Velikost: šířka rámečku 13 centimetrů, výška rámečku 8,5 centimetru, délka chrámu 13 centimetrů. Bez skel. Vtipné narozeninové brýle. S motivem třicítky v růžové barvě. Výborný doplněk k oslavě 30. narozenin. N..

89 Kč

Brýle "40"

89 Kč

Brýle v oranžové barvě v kombinaci se zelenou jsou bezvadný doplněk na oslavu kulatých 40. narozenin. Bez nich se určitě neobejde pořádná oslava kulatin. S nimi to rozjedete naplno. Můžete je věnovat oslavenci, ale zrovna tak v nich můžete..

89 Kč

Brýle "50"

89 Kč

Brýle v oranžové barvě v kombinaci se zelenou jsou bezvadný doplněk na oslavu kulatých 50. narozenin. Bez nich se určitě neobejde pořádná oslava kulatin. S nimi to rozjedete naplno. Můžete je věnovat oslavenci, ale zrovna tak v nich můžete..

89 Kč

Brýle - Velké modré hvězdy

Super vtipná párty věc. S velkými brýlemi zažijete spoustu zábavy. ..

89 Kč

Brýle - Velké růžové hvězdy

Super vtipná párty věc. S velkými brýlemi zažijete spoustu zábavy...

89 Kč

Brýle 40

54 Kč

Brýle v černé barvě v kombinaci s čirými kamínky k 40. narozeninám. Bez nich se určitě neobejde pořádná oslava kulatin. S nimi to rozjedete naplno. Můžete je věnovat oslavenci, ale zrovna tak v nich můžete společně s přáteli přijít. Bal..

54 Kč

Brýle 50

49 Kč

Brýle v černé barvě v kombinaci s čirými kamínky k 50. narozeninám. Bez nich se určitě neobejde pořádná oslava kulatin. S nimi to rozjedete naplno. Můžete je věnovat oslavenci, ale zrovna tak v nich můžete společně s přáteli přijít. Bal..

49 Kč

Brýle gigant

79 Kč

Obří brýle. Pěkný párty doplněk. Různé barvy. Dostanete dle skladové dostupnosti...

79 Kč

Brýle Gigant deluxe

Plastové párty brýle veliké Gigant deluxe jsou obří až gigantické brýle ve zlatém provedení.  Celková šířka brýlí je 24 cm, délka nožičky 13,5 cm, výška skla (s obroučky) 9,5 cm, šířka skla (s obroučky) 12,5 cm. Sklíčka mají žlutý odstín...

89 Kč