You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Panáky
Alkoholové člověče nezlob se

Pořádáte rádi domácí párty a už nevíte, jak své přátele pobavit? Pořiďte si alkoholické člověče a užijte si mnoho zábavy. Místo obyčejných panáčků budete mít půlky, které budou naplněny Vašim oblíbeným alkoholickým nápojem. Hra má mnoho nástrah. Mu..

289 Kč

Alkoholové piškvorky malé

Časy, kdy jste hrávali ve škole piškvorky místo učení jsou už pryč. Nyní si můžete hru piškvorky okořenit alkoholem a udělat si hru pro dospělé. Alkoholové piškvorky malé jsou ideální hra na párty s přáteli. Pobavte se legrační hrou, kde místo klas..

189 Kč

Panák Lebka Doomed 4ks

Nezoufejte, když si nevíte rady s dárky. Pokud sháníte vhodný dárek pro tátu, bratra nebo kamaráda, pořiďte mu tuto jedinečnou sadu čtyř panáků lebka doomed. Stylové skleněné panáky mají tvar lebky a zajisté nesmí chybět v žádném baru. Pobavte se s..

289 Kč

Panáky zkumavky 6 ks

Výjimečná sada panáky ve tvaru zkumavek se hodí na každou párty. Možná vás inspiruje natolik, že namícháte zcela nový originální drink! Takto naservírovaný přípitek příjemně překvapí vaše hosty. Panáky zkumavky mohou být i originální dárek. B..

149 Kč

Sada panáků - Všechno léčí slivovica

Valašský penicilín je třeba brát především preventivně. Myslete na to každý den a praktikujte s přáteli. Objem: 0,04 l...

89 Kč

Sada panáků do každé nohy

Panákové skleničky s vtipným motivem.  Balení obsahuje 3 panáky. Objem: 0,04 l...

109 Kč