You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Zábava a srandičky

Zábava a srandičky

Zábava a srandičky je kategorie kde najdete hry a sprosťárničky či srandičky. V sekci "hry" najdete společenské hry, manželské, sexuální, alkoholové ale i dětské. Ve sprosťárničkách jsou ptákovinky a lechtivější dárečky.

Rozšířené hledání

Alkoholové piškvorky malé

Časy, kdy jste hrávali ve škole piškvorky místo učení jsou už pryč. Nyní si můžete hru piškvorky okořenit alkoholem a udělat si hru pro dospělé. Alkoholové piškvorky malé jsou ideální hra na párty s přáteli. Pobavte se legrační hrou, kde místo klas..

189 Kč

Antistresové prso 9cm

Naštval Vás šéf v práci, nebo sousedka a Vy máte vztek až bystě něco rozmáčkli. Poslušte si s naším antistresovým prsem, se kterým si můžete pořádně vybít vztek. Praktická pomůcka na odbourání stresu a zbavení se vzteku. Proč mačkat obyčejný míček,..

79 Kč

Balónek nafukovací transparentní s potiskem

Nafukovací balónky nesmí chybět na žádné oslavě. K nafukování balónků použijte pumpičku.  Nepřibližujte balónky k očím a obličeji.  Při prasknutí může balónek způsobit zranění.  Vyrobeno z přírodního kaučuku, latexu.  Určeno k dekora..

6 Kč

Bonbóny s chutí ryb 3ks - kanadský žertík

Vystřelte si z kamarádů. Tyto bonbony s příchutí ryb potěší každého milovníka zábavy. V balení 3 ks bonbonu...

49 Kč

Brýle s penisem

Sexy černé brýle s obočím a béžovým penisem, žertovný předmět...

89 Kč

Bublifuk Jednorožeč 60 ml

Senzační bublifuk s motivem jednorožce má obsah 60 ml. V barevném víčku se navíc nachází zábavná hra! Foukátko je součástí víčka. S tímto parádním kouskem zažiješ zaručeně spoustu legrace! Cena uvedena za 1kus!..

19 Kč

Bublifuk TV postavičky 55ml

Pohádkové motivy zdobí každý bublifuk. Najdete na nich Maxipsa Fíka, Káťu a Škubánka, Kostkáče, Vílu Amálku, Boba a Bobka...

19 Kč

Certifikát - 20 - pro muže

Vtipná přání k narozeninám. Velikost A5...

30 Kč

Certifikát - 20 - pro ženy

Vtipná přání k narozeninám. Velikost A5...

30 Kč