You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Lampiony
Balón štěstí s potiskem 30x75cm

Papírový létající lampión štěstí Vám přinese opravdu nevšední a originální zážitky. Z lampionů přání se stal hit nejrůznějších oslav a slavnostních příležitostí jako jsou narozeniny, svatby, firemní akce, městské slavnosti, festivaly, oslavy a párt..

44 Kč

Baterie AA tužková 1,5V

možnost nabíjení: ne chemické složení: zink - uhlíkové napětí: 1,5 V kategorie/řada: Supercell minimální kapacita: neuvádí se počet nabíjecích cyklů: nenabíjecí typové označení: R6 (tužka, AA) rozměr: 14,5 × 50,5 mm prodejní obal: 4 ks, fóli..

5 Kč

Baterie AAA 1,5 V

Zinkochloridové baterie, které jsou ekonomickým zdrojem elektrické energie vhodným pro energeticky nenáročná zařízení. Výkonnost těchto baterií nejlépe vynikne při použití v přístrojích s malým až středním odběrem proudu jako např.: hračky, dálk..

5 Kč

Držák na lampion, dřevo 60 cm

Žádný lampion se neobejde bez pořádné hůlky. Pokud máte rádi tradici, je pro Vás dřevěná hůlka na lampion jako stvořená. Lampion stačí zavěsit na háček na jednom konci hůlky, přidat svíčku a tradiční mihotavé světýlko už se postará o tu správnou..

32 Kč

Držák na lampiony baterie LED 50 cm

Svítící plastový držák na lampión s LED osvětlením. Plastová tyčka je na konci opatřena háčkem na zavěšení lampiónu. V ručce je prostor na dvě tužkové baterie které napájí LED diodu která je pak umístěná uvnitř lampiónu. Na ručce je umístěný posuvn..

54 Kč

Hůlka dřevěná na lampion 60 cm

Lampionový držák ze dřeva o délce 60cm s háčkem pro upevnění lampionu v sáčku. Ideální jako doplněk na lampionový průvod! Zavěs si na držák svůj lampion a staň se králem lampionového průvodu!..

29 Kč

Hůlka pro lampion 39 cm s LED

Hůlka vyžaduje 2 tužkové baterie typu AA, které nejsou součástí balení. Po přepnutí spínače začne svítit. Ideální doplněk pro lampionový průvod! Cena je uvedena za 1kus!..

49 Kč

Hůlka pro lampion s LED světlem 50 cm

Popis Rappa hůlka pro lampion se světlem 50 cm - dle obrázku Hračka pro děti od 14 let Hůlka k lampionu, délka 50cm. Na 2 tužkové baterie 1,5V (AA) - nejsou součástí!..

56 Kč

Lampion 15 cm s čajovou svíčkou

Skládaný lampion s motivem ducha a dýněmi je perfektním doplňkem pro každou párty! Lampion o průměru 15 cm je vyroben z papíru. Ve spodní části lampionu je úchyt pro umístění čajové svíčky. Tento lampion se zaručeně postará o parádní atmos..

30 Kč