You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Tašky a balící papír

Tašky a balící papír

Každý dárek je potřeba pěkně zabalit.

Když s vám nebude chtít stačí dárek dát do dárkové tašky.

Kterou si v této kategorii můžete vybrat.

Dostupné možnosti

Balicí papír Bimbi 2 x 0,7 m, mix barev

Ozdobný dárkový balicí papír s dětskými motivy. Rozměr: 200 x 70 cm. Gramáž: 65 g..

28 Kč

Balící papír K282 100x70 LUX

Balicí papír s celoročním motivem - U dárku je velmi důležitý obsah, ale i to, aby byl krásně zabalený. Pořiďte si u nás dárkový balící papír s celoročním motivem. Takto krásně zabalený dárek zajistě potěší milovníky pejsků. Nezapomeňte si ko..

14 Kč

Balící papír K288 100x70 LUX

Balící papír s motivem květin. U dárku je velmi důležitý obsah, ale i to, aby byl krásně zabalený. Pořiďte si u nás dárkový balící papír s celoročním motivem. Takto krásně zabalený dárek zajistě potěší milovníky květin. Nezapomeňte si koup..

14 Kč

Dárková taška Fotbal

Dárková plastová taška Fotbal o rozměru 22,5*17 cm. Cena za ks...

6 Kč

Igelitová taška bílá 380x450 mm

Igelitové tašky s vyztuženým průhmatem bez složeného dna, vhodné pro přenášení pložšího obsahu. Jedná se o nejjednodušší typ igelitových tašek. Používají se nejčastěji v menších rozměrech. Igelitové tašky jsou oblíbené pro svou le..

3 Kč

Papírová taška bílá 45x17x48

Největší bílá taška s plochým uchem z řady Topcraft. Svým rozměrem 45x17x48 cm je vhodná pro velké produkty nebo krabice. Materiál - bílý hlazený kraftový papír 100 gr. Ucha - papírová bílá skládaná (5 vrstev pro vyšší pevnost). Nosnost..

11 Kč

Plastové taštičky svíčky 6 ks

Balení obsahuje 6 tašek s narozeninovým motivem. |Jedna dárková taška má rozměr 16,5 x 23cm. Vyrobeno z plastu. Ideální na drobné pozornosti pro Vaše hosty. V nabídce také další party dekorace a doplňky ve stejném designu pro snadné kom..

25 Kč

Plastové taštičky zvířátka 10 ks

Balení obsahuje 10 tašek se zvířátky. Jedna dárková taška má rozměr 16,5 x 23cm. Vyrobeno z plastu. Ideální na drobné pozornosti pro Vaše hosty. V nabídce také další party dekorace a doplňky ve stejném designu pro snadné kombinování...

25 Kč

Sada na párty pejsek

Senzační doplňky s motivem veselého pejska ti nesmí chybět na žádné oslavě nebo večírku! Sada obsahuje 4 ks frkaček, 4 čepičky a 4 taštičky. Celkem 12 ks...

45 Kč