You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Hračky na dálkové ovládání
Auto - Důlní sklápěč RC na dálkové ovládání 28 cm

Silák s náhonem na všechna čtyři kola a kovovou kabinou.  Ovládání jako u stavebních strojů umožní otočení na místě o 360°. Při jízdě se automaticky zapínají čelní a koncová výstražná světla. Ovládání je na frekvenci 2,4 GHz, takže se nebu..

1 499 Kč

Auto hasičské RC na dálkové ovládání 37 cm

Auto hasičské RC na dálkové ovládání. Velikost 37 cm. Frekvence 2.4 GHz. Světelné efekty. Stříká vodu, krytka na doplnění vody v horní části auta. Auto bateriový pack 3.7V součástí. Ovladač 2xAA nejsou součástí. USB kabel součá..

999 Kč

Auto popelářské RC na dálkové ovládání 20 cm

S tímto parádním RC popelářským autem se můžeš stát popelářem kdykoliv budeš chtít. S tvojí pomocí budou tvoje ulice a celé město dokonalé. Zadní část vozu je odklápěcí. Svítící přední světla. Velikost 20 cm.   Doporučený věk: 3+..

349 Kč

Auto RC 24 cm - zelená barva

Chceš zažít divokou jízdu? S tímto super závodním autem se to stane. Kdo projede cílem jako první? Auto můžeš na dálkovém ovladači poslat všemi směry. Frekvence 2.4 GHz. Bateriový pack pro auto součástí. Velikost: 24cm. Doporuč..

749 Kč

Auto RC na dálkové ovládání policie ČR 23 cm

Připrav se na pořádnou policejní honičku! S tímto parádním RC autem ti neunikne žádný zločinec! Nastartuj a vydej se pomáhat a chránit! Frekvence 27 MHz dosah ovládání až 15 metrů baterie - auto 3xAA, baterie - ovladač 2xAA (nejsou součást..

499 Kč

Auto sanitka RC na dálkové olvádání 21 cm

Sanitka RC na dálkové ovládání. Délka 21 cm. Vytváří světelné efekty. 4xAA pro sanitku, 2xAA baterie pro ovladač nejsou součástí. Frekvence 27 MHz...

399 Kč

Auto stavební jeřáb RC na dálkové ovládání 36 cm

Auto stavební jeřáb RC na dálkové ovládání. Rozměry 30x11,5x36 cm. Frekvence 2.4 GHz. S větelné a zvukové efekty. Jeřáb bateriový pack 4.8V. Součástí, ovladač 3xAA baterie nejsou součástí. Součástí nabíjecí adaptér. Přepínač ON..

999 Kč

Bagr s kovovými částmi RC 43 cm

Bytelný pásový bagr s kovovou lžící a s překvapivým množstvím funkcí - pojezdem, otáčením stroje, bagrováním a sklopitelnou kovovou radlicí. Ovládání je i přes velký počet funkcí velmi intuitivní.  Napájení: bagr - bateriový blok nabíjený pře..

1 999 Kč

Buldozer kovový RC na dálkové ovládání 36 cm

Kovový 6-kanálový buldozer rozhodně nesmí chybět na tvém staveništi! Srovnat plochu na stavbě nebude žádný problém! Díky masivní kovové lžíci můžeš skutečně shrnovat, urovnávat, nabírat a nakládat! Frekvence 2.4 GHz dobíjení přes USB adapt..

1 499 Kč