You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Sprosťárničky

Sprosťárničky

Sprosťárničky

Antistresové prso 9cm

Naštval Vás šéf v práci, nebo sousedka a Vy máte vztek až bystě něco rozmáčkli. Poslušte si s naším antistresovým prsem, se kterým si můžete pořádně vybít vztek. Praktická pomůcka na odbourání stresu a zbavení se vzteku. Proč mačkat obyčejný míček,..

79 Kč

Dortová fontána s penisem 12 cm

Dortová fontánka 12 cm Vhodné do interiéru nejen na okraj dortu, ale i zmrzlinového poháru, do držáku svíčky nebo se může jenom držet v ruce za spodní část. Návod k použití : Fontánku směrujeme vzhůru koncem s tenkým papírem na povrchu. ..

59 Kč

Gumová prsa

89 Kč

Gumová prsa skvěle doplní váš originální kostým a udělají z vás sexbombu. Vtipný a perfektní doplněk pro pobavení vašich přátel na pořádné párty. Gumová prsa s bradavkami a jsou připevněné na kulaté gumičce, která se zaváže okolo těla. Skv..

89 Kč

Kalhotky Červená Karkulka

Krásný dárek pro manželku či milenku...

99 Kč

Kalhotky kočka

Krásný dárek pro manželku či milenku...

84 Kč

Kalhotky Pokojská

Krásný dárek pro manželku či milenku...

84 Kč

Kartáček penis

Sháníte vhodný dárek pro svou kamarádku, překvapte jí stylovým kartáčkem na zuby ve tvaru penisu. Možná kamarádku zaskočíte, ale jistě pobavíte. Kartáček penis je vtipným dárečkem pro každou dámu, vyčistěte si zuby takovýmto penisem. Zubní..

61 Kč

Lízátko penis

Nevíte co dát kamarádce ke svátku, přičemž nechcete moc utrácet, ale chcete vymyslet něco originálního, co udělá jak radost, tak pobaví okolí? Kupte ji lízátko ve tvaru penisu. Originální dárek jistě udělá radost a zažene chuť na sladké. K..

89 Kč

Lízátko vagína s jahodovou příchutí

Udělejte si legraci z kamaráda a kupte mu toto vtipné a pěkně sprosté lízátko. Pánům by mělo připadat velmi chutné, neboť má totiž skutečně tvar dámského přirození... Zaskočte kamaráda tímto sladkým pamlskem pro muže. I muži rádi mlsají. ..

89 Kč